0 2 min 2 lata
  • Rynek ropy naftowej West Texas Intermediate Oil odnotował w piątek znaczny wzrost, aby początkowo przekroczyć poziom 100 USD.
  • Odwrócił się, wykazując oznaki wyczerpania, co sugeruje  , że rynek jest nadal nieco niezdecydowany i dość niespokojny.

Wpływ recesji

Rynek musi się martwić wieloma sprawami naraz, z których nie najmniej ważnym jest to, że Stany Zjednoczone weszły w recesję. Powinno to obniżyć popyt, który będzie miał wiele negatywnych skutków na tym rynku. Jest to szczególnie prawdziwe, biorąc pod uwagę, że rynek jest bardziej skoncentrowany na USA niż cokolwiek innego.

Gdybyśmy mieli spaść poniżej 200-dniowej EMA , moglibyśmy obniżyć ten rynek, być może otwierając ruch w dół do poziomu 90 USD. Poziom 90 dolarów to obszar, na który wiele osób zwróci szczególną uwagę, ponieważ wcześniej powodował tak wiele wsparcia. Z tego powodu rynek prawdopodobnie zwróci szczególną uwagę na to, jak zachowujemy się w tym obszarze. Jeśli jednak mielibyśmy załamać się poniżej tego poziomu, to możliwe, że ten rynek naprawdę zacznie się odprężać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.